Úvod  -> Festivaly v Královehradeckém kraji  ->  Festivaly v Jičíně

Divine festival 2023- Hořice

Akce již proběhla!

čtvrtek

23.06.2023-25.06.2023

Akce již proběhla!

Areál Zahrada, 3267, Hořice

Cena:222 Kč

PRODEJ VSTUPENEK Divine festival 2023- Hořice -Areál Zahrada, 3267, Hořice

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Divine festival 2023- Hořice

Wohooo  přesto, že byl Divine festival původně zamýšlen jako jednorázová charitativní akce, tak se do našich i Vašich srdcí zapsal natolik, že začínáme připravovat již třetí ročník. 

Znovu svoláváme rodinu a kmen, abychom společně, v Areálu Zahrada v Hořicích otevřeli medicínský kruh. Oslavili život, pohyb, lásku a veškeré krásy tohoto světa.

Chcete se dozvědět víc o svém těle a vědomí? Dozvědět se, jak se léčit pomocí přírody a rostlin? Nebo třeba jen relaxovat, nasát atmosféru a “dobít baterky”? Pak je Divine festival prostorem přesně pro Vás.

Tak jako v uplynulých ročnících Vás čeká jóga, tanec, pohybové workshopy, práce s hlasem, ale i spousta obohacujících a oči otevírajících přednášek.

Hromada zábavy i peckové koncerty. Stejně jako kakaové ceremonie a potní chýše, jsou již v Hořicích tradicí. 

Záměrem a posláním Divine festivalu je otevřít se a naladit na témata udržitelnosti, přírody, čistoty, vitality, života, obnovy, podpory, soužití a sdílení.

Část výtěžku z festivalu, stejně jako každý rok, poputuje na pralesní školu v Ekvádorské jungli organizace Života postaru z.s. 

Chcete-li se zapojit s workshopem, vystoupením nebo jinou aktivitou, pište na e-mailovou adresu divinefestival.cz@gmail.com. Pište co nejdříve, kapacita se rychle plní  a dva týdny před festivalem už žádné místo fakt nemáme. 

Také hlásíme otevřená místa pro dobrovolníky, kterých bude potřeba zase ještě o trochu více  pište prosím na divinedobrovolnik@gmail.com.

Další informace budeme přidávat v průběhu času. 

Už teď se moc těšíme 

Vaše Divine Crew 

 


Další festivaly v Jičíně
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Divine festival 2023- Hořice -Areál Zahrada, 3267, Hořice
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Máte rádi videoklipy na youtube?Nové videoklipy Nové videoklipy převážně českých intepretů dáváme na stránku https://www.kultura365.cz/videoklipy.php. Pokud máte zájem, budeme, rádi, pokud nás začnete sledovat na facebooku - https://www.facebook.com/kultura365/, nebo instagramu- https://www.instagram.com/kultura365cz/. DěkujemePředmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)