Úvod  -> Festivaly v Jihomoravském kraji  ->  Festivaly v Brně

Brno Brass Fest

čtvrtek

14.06.2023-19.06.2023

19:00

Brno

Cena:0-990 Kč

PRODEJ VSTUPENEK Brno Brass Fest -Brno

Popis kulturní akce Brno Brass Fest

Brno Brass Fest je jediný žesťový festival mezinárodního přesahu v ČR. Navazuje na tradici hry na žesťové nástroje na Moravě a představuje sólisty, orchestry i kapely různých žánrů – klasická hudba, jazz, balkánská dechovka, ale samozřejmě dechové hudby a další mainstreamové žánry. Pojítkem jsou, jak už název festivalu udává, žesťové nástroje: trubka, lesní roh, trombon, tuba a jim příbuzné nástroje.

Koncertní činnost je hlavní náplní, ovšem nemalou část věnuje festival edukaci, různým jam session, přehlídkám či hudebním zajímavostem. Několik koncertů je pro obecenstvo zdarma (sobotní program na náměstí Svobody nebo program na pódiu na brněnské přehradě), na další program lze zakoupit vstupenky online.


Festivaly Brno Brass Fest v červnu 2023


Další festivaly v Brně
ULOŽIT SI TUTO AKCI

kalus@prokoncert.cz
http://brnobrassfest.cz/

Brno Brass Fest -Brno
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Máte rádi videoklipy na youtube?Nové videoklipy Nové videoklipy převážně českých intepretů dáváme na stránku https://www.kultura365.cz/videoklipy.php. Pokud máte zájem, budeme, rádi, pokud nás začnete sledovat na facebooku - https://www.facebook.com/kultura365/, nebo instagramu- https://www.instagram.com/kultura365cz/. DěkujemePředmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)