Úvod  -> Festivaly v Praze  ->  Festivaly v Praze

WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA + guest- Praha

Akce již proběhla!

čtvrtek

06.04.2023

Akce již proběhla!

Music Club Modrá Vopice Praha 9 Vysočanská 35/2, Praha 9 19000

Cena:581 Kč

PRODEJ VSTUPENEK WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA + guest- Praha -Music Club Modrá Vopice Praha 9 Vysočanská 35/2, Praha 9 19000  koupit vstupenku na WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA + guest- Praha -Music Club Modrá Vopice Praha 9 Vysočanská 35/2, Praha 9 19000 Ticketmaster

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA + guest- Praha

Chystejte džísky, v dubnu Vopicí bude znít thrash palba! WARBRINGER a EVIL INVADERS na společné turné přibírají prověřené SCHIZOPHRENIA a jméno čtvrtého spolku si zatím nechávají pro sebe.
Americká thrash pětka Warbringer nejenže poctivě dodržuje pravidla, jaká nastavila stěžejní formace metalového dávnověku, ale přináší do obvyklých postupů vlastní ksicht a svěží nápady. Od jejich poslední desky „Weapons of Tomorrow“ uběhly už přes dva roky, tak se při nadcházejícím turné dá očekávat, že nakopnutí thrasheři už něco ukuli.
 
Letošní desku „Shattering Reflection” budou představovat belgičtí předáci speed/heavy/thrashe EVIL INVADERS. Tahle extrémní heavy kolekce od předchozí „Feed Me Violence“ vyšla téměř po pěti letech a opět obsahuje široce pojatý dynamický a klasikou 80. inspirovaný mix uvedených žánrů, kde jsou silné refrény i štěkavý zpěv, hymny i kvapící rychty.
 
Třetími do party jsou SCHIZOPHRENIA, kteří svým prvním EP před dvěma lety v undergroundu explodovali jako bomba. Adrenalin, groove, dynamika, death/thrash. To nabízí i jejich očekávaný debut „Recollections of the Insane”, kde to vří Morbid Angelem, Demolition Hammerem, Slayerem, Sepoškou, Deathem i Pestilence. Svěží a nápaditá interpretace těchto Belgičanů vás ovšem odstřelí!
Pořadatel
Obscure Promotion s.r.o. Na Harfě 916/9a, 190 00, Praha, Česká republika

Koncert WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA v dubnu 2023 v Praze


Další festivaly v Praze
ULOŽIT SI TUTO AKCI

WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA + guest- Praha -Music Club Modrá Vopice Praha 9 Vysočanská 35/2, Praha 9 19000
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Máte rádi videoklipy na youtube?Nové videoklipy Nové videoklipy převážně českých intepretů dáváme na stránku https://www.kultura365.cz/videoklipy.php. Pokud máte zájem, budeme, rádi, pokud nás začnete sledovat na facebooku - https://www.facebook.com/kultura365/, nebo instagramu- https://www.instagram.com/kultura365cz/. DěkujemePředmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)