Úvod  -> Festivaly ve Zlínském kraji  ->  Festivaly ve Zlíně

VIZOVICKÉ TRNKOBRANÍ- Vizovice- V.I.P. kemp 2023

Akce již proběhla!

čtvrtek

18.8.2023-19.8.2023

Akce již proběhla!

Areál likérky Rudolf Jelínek Vizovice


PRODEJ VSTUPENEK VIZOVICKÉ TRNKOBRANÍ- Vizovice- V.I.P. kemp 2023 -Areál likérky Rudolf Jelínek Vizovice koupit vstupenku na VIZOVICKÉ TRNKOBRANÍ- Vizovice- V.I.P. kemp 2023 -Areál likérky Rudolf Jelínek Vizovice Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce VIZOVICKÉ TRNKOBRANÍ- Vizovice- V.I.P. kemp 2023

54. ročník festivalu VIZOVICKÉ TRNKOBRANÍ se uskuteční v areálu likérky RUDOLF JELÍNEK.

Vizovické Trnkobraní se v roce 2023 uskuteční v termínu 18. - 19. srpna přímo v areálu likérky Rudolf Jelínek ve Vizovicích, kde se vyrábí nejproslulejší tuzemská značka slivovice. Tato multižánrová kulturní přehlídka zahrnuje vystoupení špiček české a slovenské hudební scény na dvou scénách a doplňuje ji divadelní scéna, kinokavárna a dětský koutek. Projekt je koncipován jako zábava pro celou rodinu.

Tradiční součástí Vizovického Trnkobraní je originální soutěž v pojídání švestkových knedlíků.

Záměrem festivalu Vizovické Trnkobraní je i prezentace kulturních, řemeslných a krajových tradic Vizovicka a Valašska. Součástí festivalu je tudíž i možnost prohlídky muzea slivovice a vizovického zámku, vystoupení tradičních lidových souborů a řemeslné dílny.

Ve festivalovém areálu Vizovického Trnkobraní najdete i gastronomický koutek s ochutnávkami specialit všeho druhu vyráběných ze švestek a plněných knedlíků vyrobených z rozmanitých druhů ovoce, ze kterých likérka vyrábí své produkty.


Kemp VIZOVICKÉ TRNKOBRANÍ v srpnu 2023 ve Vizovicích


Další festivaly ve Zlíně
ULOŽIT SI TUTO AKCI

VIZOVICKÉ TRNKOBRANÍ- Vizovice- V.I.P. kemp 2023 -Areál likérky Rudolf Jelínek Vizovice
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Máte rádi videoklipy na youtube?Nové videoklipy Nové videoklipy převážně českých intepretů dáváme na stránku https://www.kultura365.cz/videoklipy.php. Pokud máte zájem, budeme, rádi, pokud nás začnete sledovat na facebooku - https://www.facebook.com/kultura365/, nebo instagramu- https://www.instagram.com/kultura365cz/. DěkujemePředmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)