Úvod  -> Festivaly v Praze  ->  Festivaly v Praze

SUFFOCATION, ENTERPRISE EARTH, SANGUISUGABOGG, ORGANECTOMY- Praha

čtvrtek

15.02.2024

Futurum Music Bar Praha 5 Zborovská 82/7, Praha 5 15000

Cena:656 Kč

Popis kulturní akce SUFFOCATION, ENTERPRISE EARTH, SANGUISUGABOGG, ORGANECTOMY- Praha

Je třeba představovat legendární „vynálezce“ slamu SUFFOCATION, jednu z nejlepších koncertních kapel a 35 let jednoho z nejosobitějších interpretů death metalu, který jeho hranice posunul už několikrát? Jejich hudba snese nejpřísnější měřítka, ať se to týká techniky, skladatelství či osobitosti.
 
Každé z jejich 8 alb je unikum, každé z nich přineslo inteligentní brutalitu, která vychází z tradična a přitom zachovává progresivní přístup. Každá deska SUFFOCATION posunuje nejen tvář kapely, ale i celého žánru, a tak to bez pochyb bude i s 9. deskou „Hymns from the Apocrypha“, která vyjde 3. listopadu. Co se death metalu týče, ten se na SUFFOCATION může vždy spolehnout, a to samé platí pro vás. I vy se můžete spolehnout na SUFFOCATION, protože jejich koncerty jsou něco, co se jen těžko popisuje! V roli předkapel budou ENTERPRISE EARTH, SANGUISUGABOGG a ORGANECTOMY.

Pořadatel

Obscure Promotion s.r.o. Na Harfě 916/9a, 190 00, Praha 9, Česká republika


Další festivaly v Praze
ULOŽIT SI TUTO AKCI

SUFFOCATION, ENTERPRISE EARTH, SANGUISUGABOGG, ORGANECTOMY- Praha -Futurum Music Bar Praha 5 Zborovská 82/7, Praha 5 15000
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum SUFFOCATION, ENTERPRISE EARTH, SANGUISUGABOGG, ORGANECTOMY- Praha

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)

Máte rádi videoklipy na youtube?Nové videoklipy Nové videoklipy převážně českých intepretů dáváme na stránku https://www.kultura365.cz/videoklipy.php. Pokud máte zájem, budeme, rádi, pokud nás začnete sledovat na facebooku - https://www.facebook.com/kultura365/, nebo instagramu- https://www.instagram.com/kultura365cz/. DěkujemePředmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)