Úvod  -> Festivaly v Moravskoslezském kraji  ->  Festivaly ve Frýdku-Místku

Rotten Sound, Gutalax, Čad, Horrible Creatures, Warfuck - festival Jablunkov

Akce již proběhla!

pátek

08.12.2023

Akce již proběhla!

Southock Rock Café, Bělá 1069, Jablunkov

Cena:490 Kč

PRODEJ VSTUPENEK Rotten Sound, Gutalax, Čad, Horrible Creatures, Warfuck - festival Jablunkov -Southock Rock Café, Bělá 1069, Jablunkov

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Rotten Sound, Gutalax, Čad, Horrible Creatures, Warfuck - festival Jablunkov

Na konec roku chystáme nekompromisní hudební smršt !

Příjíždí Rotten Sound, Gutalax, Čad, Horrible Creatures a Warfuck, kteří vystoupí naživo v Rock Café Southock Jablunkov ! 

Rotten Sound : jsou finskou grindcore legendou, která se zformovala v roce 1993. Po celá léta získali ohromnou fanouškovskou základnu díky svému bezbřehému nasazení a nekompromisnímu zvuku. Kapela se stala synonymem pro brutální a razantní grindcore! Kapela take přijednom oslaví 30 let tažení na Grindcore scéně, tohle si nejde nechat ujít ! 

Gutalax : je česká grindcoreová kapela, která byla založena v roce 2009.  Kapela je známá svým energickým a divokým živým vystoupením, které často zahrnuje ...... každý kdo byl ví co .. kdo ne at se nechá překvapit :) 

ČAD je hudební skupina ze Slovenska. Vznikla v roce 1994. V současnosti ji tvoří Pišta Vandal, Basia Noiseovna a Valér Tornád. Na svém kontě mají alba s názvy "Psia Krv," "Súkromná vojna," "Ťažký kov," "Čertova Kovadlina" a "Bastard." Jsou dvakrát držiteli prestižní hudební ceny na Slovensku, Radiohlavy, v kategorii Hard and Heavy.

Hudební kořeny ČADu jsou v punku, extrémním hardcore a metalu. Texty jsou výlučně v mateřském jazyce. Tematicky se dotýkají sociálních témat, temných stránek historie, zbojníctví, ale také osobní frustrace.

Horrible Creatures : Naše pozornost se nyní obrací k Horrible Creatures, silnému hudebnímu útvaru z Karlových Varů, kteří vám nabídnou  dávku nezkrotného death/thrash metalu. Připravte se na zvukový masakr, který se vám vryje do paměti. Horrible Creatures jsou připraveni naservírovat vám nekompromisní hudební smršť, která vás uchvátí od prvního taktu.

Warfuck :  je grindcoreová kapela složena ze dvou členů – založená v roce 2011  původem z Lyonu ve Francii. 
Kapela se vyznačuje nekompromisními, vysokorychlostními blast-beaty, intenzivními hardcore breakdown pasážemi - představte si mix ohnivé rychlosti, headbangingových riffů a precizních bici - TO JSOU WARFUCK ! ????

Rotten Sound ( FIN )
Guatalax (CZ)
Čad (SK)
Horrible Creatures (CZ)
Warfuck (FR)

 

www.rokac.cz/program 


Koncert Rotten Sound, Gutalax, Čad, Horrible Creatures, Warfuck v prosinci 2023 v Jablunkově


Další festivaly ve Frýdku-Místku
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Rotten Sound, Gutalax, Čad, Horrible Creatures, Warfuck - festival Jablunkov -Southock Rock Café, Bělá 1069, Jablunkov
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum Rotten Sound, Gutalax, Čad, Horrible Creatures, Warfuck - festival Jablunkov

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)

Máte rádi videoklipy na youtube?Nové videoklipy Nové videoklipy převážně českých intepretů dáváme na stránku https://www.kultura365.cz/videoklipy.php. Pokud máte zájem, budeme, rádi, pokud nás začnete sledovat na facebooku - https://www.facebook.com/kultura365/, nebo instagramu- https://www.instagram.com/kultura365cz/. DěkujemePředmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)