Úvod  -> Festivaly v Praze  ->  Festivaly v Praze

Radio Kiss Millennium Explosion- Praha O2 arena- Cascada, Inna, DJ Antoine, Lou Bega a další

Akce již proběhla!

sobota

25.11.2023

Akce již proběhla!

O2 arena Praha 9 Českomoravská 2345/17a, Praha 9 19000

Cena:990 Kč

PRODEJ VSTUPENEK Radio Kiss Millennium Explosion- Praha O2 arena- Cascada, Inna, DJ Antoine, Lou Bega a další -O2 arena Praha 9 Českomoravská 2345/17a, Praha 9 19000  koupit vstupenku na Radio Kiss Millennium Explosion- Praha O2 arena- Cascada, Inna, DJ Antoine, Lou Bega a další -O2 arena Praha 9 Českomoravská 2345/17a, Praha 9 19000 Ticketmaster

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Radio Kiss Millennium Explosion- Praha O2 arena- Cascada, Inna, DJ Antoine, Lou Bega a další

MILLENIUM EXPLOSION
25. 11. 2023
O2 arena Praha
 
Největší hvězdy milénia míří do O2 areny! Světový koncept Radio Kiss MILLENNIUM EXPLOSION přináší čtyřhodinovou show.
 
Nenechte si ujít jedinečný zážitek ve společnosti interpretů, kteří na přelomu tisíciletí bořili hitparády a dodnes jim patří místo v playlistech rádií i v tanečních klubech.
 
Čeká vás exploze hudby, zábavy a tanečních vzpomínek v rozsáhlé výpravě a show, jakou si největší domácí koncertní hala zaslouží. Tato jedinečná událost se odehraje 25. listopadu 2023.
 
Když se řekne Cascada, Inna, DJ Antoine nebo Lou Bega, to už mnozí fanoušci zbystří. A co byste řekli na dalších deset zahraničních jmen, v jeden večer, na jednom podiu?
 
Chcete si zatancovat známý tanec od kapely Las Ketchup s dalšími patnácti tisíci lidmi na skladbu Asereje, zakřičet společně legendární hymnu I like to move it move it od Reel 2 Real a nebo zaskákat na mega světový hit Danza Kuduro od Lucenza, který má skoro bilion zhlédnutí na youtube? Tohle zažijete pouze a jen na Radio Kiss MILLENNIUM EXPLOSION ve společnosti světových zpěváků, zpěvaček, kapel a vašich oblíbených moderátorů rádia Kiss naživo.
 
Milénium mejdan roku 2023 se blíží a bude nezapomenutelný. Zvláště když si k výše prozrazeným přidáte další hity od Loona, Floorfilla, Panjabi MC, Alice DeeJay a nebo Shaun Baker.
 
Vstupenky v prodeji v síti Ticketmaster. A protože jde o unikátní akci, vyplatí se neváhat!
 
Více informací naleznete na www.2000millennium.com.
 
Vstupenky pro vozíčkáře s platným průkazem ZTP/P a jejich doprovod jsou v prodeji přes obchodní oddělení. Kontaktujte nás pomocí tohoto odkazu, přikládejte prosím naskenový průkaz ZTP/P.
Pořadatel
Bestsport, a.s. Českomoravská 2345/17a, 190 00, Praha, Česká republika

Festivaly Radio Kiss Millennium Explosion- Praha O2 arena- Cascada, Inna, DJ Antoine, Lou Bega a další v Praze 2023


Další festivaly v Praze
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Radio Kiss Millennium Explosion- Praha O2 arena- Cascada, Inna, DJ Antoine, Lou Bega a další -O2 arena Praha 9 Českomoravská 2345/17a, Praha 9 19000
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum Radio Kiss Millennium Explosion- Praha O2 arena- Cascada, Inna, DJ Antoine, Lou Bega a další

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)

Máte rádi videoklipy na youtube?Nové videoklipy Nové videoklipy převážně českých intepretů dáváme na stránku https://www.kultura365.cz/videoklipy.php. Pokud máte zájem, budeme, rádi, pokud nás začnete sledovat na facebooku - https://www.facebook.com/kultura365/, nebo instagramu- https://www.instagram.com/kultura365cz/. DěkujemePředmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)