Úvod  -> Koncerty v Jihočeském kraji  ->  Koncerty v Českých Budějovicích

QUEENIE UNIVERSUM TOUR 2022- koncert České Budějovice

Akce již proběhla!

úterý

23.08.2022

Akce již proběhla!

Letní kino Háječek České Budějovice F.A. Gerstnera 8/4, České Budějovice 37001

Cena:690 Kč

PRODEJ VSTUPENEK QUEENIE UNIVERSUM TOUR 2022- koncert České Budějovice -Letní kino Háječek České Budějovice F.A. Gerstnera 8/4, České Budějovice 37001  koupit vstupenku na QUEENIE UNIVERSUM TOUR 2022- koncert České Budějovice -Letní kino Háječek České Budějovice F.A. Gerstnera 8/4, České Budějovice 37001 Ticketmaster

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce QUEENIE UNIVERSUM TOUR 2022- koncert České Budějovice

QUEENIE i letošní rok vyrážejí na letní koncerty a v rámci své UNIVERSUM Tour 2022 zavítají v průběhu července a srpna do čtrnácti měst České republiky.
Jedna z nejuznávanějších Queen tribute kapel na světě a suverénně nejúspěšnější Queen tribute kapela v České republice, která se svou show Queen Relived v září 2021 vyprodala třikrát po sobě pražskou O2 arenu, vystoupila na oficiální narozeninové oslavě královny Alžběty II., zavítá v průběhu letní open air tour do čtrnácti českých měst.
Turné svou koncepcí naváže na Universum Tour 2021 a kromě již tradičních zastávek kapela navštíví i zcela nové lokace. Mimo jiné se diváci budou moci těšit na nové písně a nový stage design z pera Martina Hrušky, který pro Queenie navrhl také veleúspěšnou show Queen Relived v O2 areně ze zaří 2021.
Můžete se těšit na písně legendární skupiny Queen v precizním provedení. Queenie v čele s Michaelem Kluchem si zakládají na přesném a autentickém pojetí skladeb v původních aranžích a tóninách, které doplňují autentickými kostýmy a vizuální show. V neposlední řadě vás čeká ta nejlepší atmosféra, jakou zažijete pouze na živém koncertě.
Pořadatel
Q & l production s.r.o. Počernická 509/85, 108 00, Praha, Česká republika

Koncert QUEENIE v srpnu 2022 v Českých Budějovicích


Další koncerty v Českých Budějovicích

Další koncerty QUEENIE
Oficiální web QUEENIE: https://www.queenie.cz/

ULOŽIT SI TUTO AKCI

QUEENIE UNIVERSUM TOUR 2022- koncert České Budějovice -Letní kino Háječek České Budějovice F.A. Gerstnera 8/4, České Budějovice 37001

QUEENIE

Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum QUEENIE UNIVERSUM TOUR 2022- koncert České Budějovice

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)

Máte rádi videoklipy na youtube?Nové videoklipy Nové videoklipy převážně českých intepretů dáváme na stránku https://www.kultura365.cz/videoklipy.php. Pokud máte zájem, budeme, rádi, pokud nás začnete sledovat na facebooku - https://www.facebook.com/kultura365/, nebo instagramu- https://www.instagram.com/kultura365cz/. DěkujemePředmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)