Úvod  -> Festivaly v Plzeňském kraji  ->  Festivaly v Tachově

QUEENIE - Revival fest v Konstantinkách den I.- Konstantinovy Lázně

Akce již proběhla!

pátek

07.07.2023

Akce již proběhla!

Open air scéna u KD, Tichá 164, Konstantinovy Lázně

Cena:600 Kč

PRODEJ VSTUPENEK QUEENIE - Revival fest v Konstantinkách den I.- Konstantinovy Lázně -Open air scéna u KD, Tichá 164, Konstantinovy Lázně

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce QUEENIE - Revival fest v Konstantinkách den I.- Konstantinovy Lázně

Velkolepým hudebním zážitkem odstartuje výroční XX. ročník REVIVAL FESTU V KONSTANTINKÁCH. Událost, která nemá v historii Konstantinek obdoby, je poctou legendární kapele  Queen a současně obrovskou pomyslnou mega jahodou na narozeninovém  dortíku, který si Revival fest v Konstantinkách ke svému výročí určitě zaslouží.

V září 2021 se v pražské O2 areně odehrály tři zcela vyprodané koncerty QUEEN RELIVED by Queenie. Zájem diváků byl natolik velký, že se jedna z nejoceňovanějších českých tribute kapel rozhodla tuto atraktivní show v roce 2023 zopakovat. Show navazuje na technické provedení a speciální efekty z O2 areny, včetně autentického zážitku z fenomenální hudby Freddie MERCURYHO a QUEEN.

Populární hity britské rockové ikony opečovává Queenie v čele s jedinečným zpěvákem Michaelem Kluchem již sedmnáct let. Je považována za jeden z nejautentičtějších světových tribute bandů, a to také díky propracovanému složení písní i jejich přesvědčivému podání v původních tóninách a aranžích.

Původně ryze nadšenecký projekt se postupem času umělecky tříbil a po letech společné práce se z Queenie stala suverénně nejúspěšnější Queen tribute kapela v ČR a jedna z nejlepších na světě. Precizní ztvárnění písní této legendy světového rocku, absolutní technická dokonalost podpořena vlastním zvukařem, fyzická podoba a perfekcionismus – to vše Queenie definuje a je důvodem uznání odbornou kritikou a zisku řady ocenění.

Velká scéna, velká kapela, velký koncert = velký zážitek.

 

Předprodej od 4.2.2023, 8.00 hodin / pozor omezená kapacita místa neváhejte....

Prvních 100 vstupenek - 550,- Kč

Další předprodej - 600,- Kč

Na místě (pokud něco zbyde) 650,- Kč

 

PS: Festival pokračuje v sobotu dalším programem.


Další festivaly v Tachově

Další koncerty QUEENIE
Oficiální web QUEENIE: https://www.queenie.cz/

ULOŽIT SI TUTO AKCI

QUEENIE - Revival fest v Konstantinkách den I.- Konstantinovy Lázně -Open air scéna u KD, Tichá 164, Konstantinovy Lázně

QUEENIE

Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Máte rádi videoklipy na youtube?Nové videoklipy Nové videoklipy převážně českých intepretů dáváme na stránku https://www.kultura365.cz/videoklipy.php. Pokud máte zájem, budeme, rádi, pokud nás začnete sledovat na facebooku - https://www.facebook.com/kultura365/, nebo instagramu- https://www.instagram.com/kultura365cz/. DěkujemePředmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)