Úvod  -> Festivaly v Moravskoslezském kraji  ->  Festivaly v Ostravě

OLDIES FESTIVAL 2023- Ostrava

Akce již proběhla!

sobota

17.6.2023

Akce již proběhla!

CENTRUM LIBROS Ostrava


PRODEJ VSTUPENEK OLDIES FESTIVAL 2023- Ostrava -CENTRUM LIBROS Ostrava koupit vstupenku na OLDIES FESTIVAL 2023- Ostrava -CENTRUM LIBROS Ostrava Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce OLDIES FESTIVAL 2023- Ostrava

Popis akce Oldies festival se koná od roku 2015 v Ostravě. Za 6 let navštívilo festival více než 70 000 návštěvníků, kteří mohli slyšet 41 hudebních skupin z 90. let jako jsou DJ BOBO, EAST 17, MASTERBOY, LOONA, LOU BEGA, 2UNLIMITED a mnoho dalších. Na jubilejní 6. ročník jsme se rozhodli přivést skupiny 80. let a milénia a tím opustit myšlenku specializovat se pouze na „devadesátky“.

Na 7. ročník jsme se rozhodli přivést skupiny 90. let a milénia.. Můžete se těšit na opravdové hvězdy z let minulých, které Vás jako vždy roztančí na největší Oldies festivalu v ČR a SK.

První vystupující jsou : 666, Loona... další jména budeme postupně zveřejňovat.


OLDIES FESTIVAL v červnu 2023 v Ostravě


Další festivaly v Ostravě
ULOŽIT SI TUTO AKCI

OLDIES FESTIVAL 2023- Ostrava -CENTRUM LIBROS Ostrava
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Máte rádi videoklipy na youtube?Nové videoklipy Nové videoklipy převážně českých intepretů dáváme na stránku https://www.kultura365.cz/videoklipy.php. Pokud máte zájem, budeme, rádi, pokud nás začnete sledovat na facebooku - https://www.facebook.com/kultura365/, nebo instagramu- https://www.instagram.com/kultura365cz/. DěkujemePředmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)