Úvod  -> Přednášky v Pardubickém kraji  ->  Přednášky ve Svitavách

Nakopněte svoji školu: Přednášky o vzdělávání- Litomyšl

Akce již proběhla!

pondělí

26.02.2024

Akce již proběhla!

Zámecké návrší, Jiráskova 133, Litomyšl

Cena:200 Kč

PRODEJ VSTUPENEK Nakopněte svoji školu: Přednášky o vzdělávání- Litomyšl -Zámecké návrší, Jiráskova 133, Litomyšl

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Nakopněte svoji školu: Přednášky o vzdělávání- Litomyšl

Ve dnech 25. - 27. února 2024 bude Zámecké návrší už po šesté pořádat vzdělávací festival pro pedagogy s názvem Nakopněte svoji školu. Festival má svým účastníkům přinést “nakopnutí” a nabízí inspirativní pořady pro veřejnost i odborný program pro učitele a ředitele základních škol. 

Pondělní dopoledne je zasvěcené tématům, která aktuálně rezonují světem vzdělávání a propisují se do běžného života škol. 

Zabývat se budeme tím, jak využít umělou inteligenci a zapojit ji do vzdělávání; nahlédneme na dobrou praxi při vytváření rovných příležitostí a snižování vzdělávacích neúspěchů žáků v některých krajích ČR, otevřeme i problematiku gendrové a sexuální rozmanitosti, která vyžaduje od pedagogů i celé společnosti nové způsoby přemýšlení a jednání. 

Přednášky obohatí Hovory z kabinetu, kde se bude Daniel Pražák ptát na české vzdělávání z pohledu škol. Hovořit bude s Terezou Bočanovou, ředitelkou Pražského humanitního gymnázia. 

 

Vystupují:

Karel Gargulák

Eva Nečasová

Aleš Rumpel

Štefan Šulek a Onřej Lacinga

Kateřina Emer a Josef Roušar

Daniel Pražák

 

Součástí pořadu je také Edu Market, velký trh vzdělávacích pomůcek, programů či her nabídne inspiraci učitelům, rodičům či průvodcům dětských skupin. 


Další přednášky ve Svitavách
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Nakopněte svoji školu: Přednášky o vzdělávání- Litomyšl -Zámecké návrší, Jiráskova 133, Litomyšl
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Máte rádi videoklipy na youtube?Nové videoklipy Nové videoklipy převážně českých intepretů dáváme na stránku https://www.kultura365.cz/videoklipy.php. Pokud máte zájem, budeme, rádi, pokud nás začnete sledovat na facebooku - https://www.facebook.com/kultura365/, nebo instagramu- https://www.instagram.com/kultura365cz/. DěkujemePředmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)