Úvod  -> Festivaly v Praze  ->  Festivaly v Praze

Misthyrming, Darvaza, Helleruin, Wrang- Praha

Akce již proběhla!

čtvrtek

30.11.2023

Akce již proběhla!

Futurum Music Bar Praha 5 Zborovská 82/7, Praha 5 15000

Cena:611 Kč

PRODEJ VSTUPENEK Misthyrming, Darvaza, Helleruin, Wrang- Praha -Futurum Music Bar Praha 5 Zborovská 82/7, Praha 5 15000  koupit vstupenku na Misthyrming, Darvaza, Helleruin, Wrang- Praha -Futurum Music Bar Praha 5 Zborovská 82/7, Praha 5 15000 Ticketmaster

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Misthyrming, Darvaza, Helleruin, Wrang- Praha

Informace

Islandští blackmetalisté MISTHYRMING jsou jednou z nejzajímavějších a nejtalentovanějších kapel současného bm undergroundu. Kombinaci surové energie a atmosférických prvků tu dokáže posluchače pohltit a strhnout do temného světa, v němž chaotičnost vítězí nad melodičností a zuřivost nad kultivovaností. Jejich debut „Söngvar elds og órei?u“ (Písně ohně a chaosu, 2015) je považován za jedno z nejlepších black alb posledních let, následná deska „Algleymi“ jejich pozici upevnila. S novinkou „Me? Hamri“ v jejich zvuku ubylo chladné islandské disonantnosti, zato přibyl více uderného metalového kladiva. Co je však předchází, je pověst silné energické live kapely! V čele DARVAZA přicházejících ze surových norských, chladných lesů stojí démonický frontman Wraath, který za sebou má celou škálu pro black metal důležitých kapel: Mare, One Tail, One Head, Behexen, Dark Sonority a mnoho dalších. Jméno kapely inspirované kráterem v turkmenské poušti známým jako “Vrata pekla", kde se v roce 1971 vytvořil požár a který hoří dodnes, je dostatečným vystižením jejich hudební podstaty. Loňská deska „Ascending Into Perdition“ sice lehce upozaďuje divokost, ale zas dotahuje kapelní vizi k dokonalosti. Další dva poctivé black supporty pochází z Holandska. Prvními budou HELLERUIN, co se v Praze představili před Taake a Kampfar (v červnu vydají nové album „Devils, Death and Dark Arts“) a WRANG z Utrechtu.

Pořadatel

Obscure Promotion s.r.o. Na Harfě 916/9a, 190 00, Praha 9, Česká republika


Další festivaly v Praze
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Misthyrming, Darvaza, Helleruin, Wrang- Praha -Futurum Music Bar Praha 5 Zborovská 82/7, Praha 5 15000
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum Misthyrming, Darvaza, Helleruin, Wrang- Praha

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)

Máte rádi videoklipy na youtube?Nové videoklipy Nové videoklipy převážně českých intepretů dáváme na stránku https://www.kultura365.cz/videoklipy.php. Pokud máte zájem, budeme, rádi, pokud nás začnete sledovat na facebooku - https://www.facebook.com/kultura365/, nebo instagramu- https://www.instagram.com/kultura365cz/. DěkujemePředmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)