Úvod  -> Festivaly v Praze  ->  Festivaly v Praze

MALEVOLENCE, SYLOSIS, GUILT TRIP, JUSTICE FOR THE DAMNED- Praha

Akce již proběhla!

čtvrtek

07.12.2023

Akce již proběhla!

MeetFactory Praha 5 Ke Sklárně 15, Praha 5 15000

Cena:611 Kč

PRODEJ VSTUPENEK MALEVOLENCE, SYLOSIS, GUILT TRIP, JUSTICE FOR THE DAMNED- Praha -MeetFactory Praha 5 Ke Sklárně 15, Praha 5 15000  koupit vstupenku na MALEVOLENCE, SYLOSIS, GUILT TRIP, JUSTICE FOR THE DAMNED- Praha -MeetFactory Praha 5 Ke Sklárně 15, Praha 5 15000 Ticketmaster

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce MALEVOLENCE, SYLOSIS, GUILT TRIP, JUSTICE FOR THE DAMNED- Praha

Informace

MALEVOLENCE vznikli na severu Anglie a dovedli svůj vlastní zvuk k dokonalosti. Švihá jak od kapely z New Orleans a zároveň v sobě zahrnuje sílu riffu a brutalitu breakdownu. Označit MALEVOLENCE jednoduše za groove metal/metalcore by jim křivdilo. Jejich hatebreedovským hardcorem totiž lehce proznívá sludge i stoner či southern rock. Nezaznívají tu pouze těžká kila a houpavé riffy s agresivním vokálem, ale i krapet crowbarovské (až sabbathovské) melodiky. I když se tu jede na plný plyn, máte prostor se nadechnout. "Chtěli jsme napsat album, které by zahrnovalo náš zvuk, ale chtěli jsme ho posunout dál a jít hlouběji," říká frontman Alex Taylor. A skutečně, se svým třetím albem "Malicious Intent" se to rodákům z Sheffieldu podařilo, což prokazují i na aktuálním trojsplit EP The Aggression Session s Fit For An Autopsy a Thy Art is Murder. Britští SYLOSIS to v dekádě po miléniu měli solidně rozjeté. Podepsali smlouvu s Nuclear Blast, kde vydali čtyři desky a dvě EP, jezdili turné, ale pak se v r. 2016 na pár let rozpadli. Na scénu se vrátili o čtyři roky později s albem Cycle Of Suffering a představili svou sestavu ve všestrannější, přesvědčivější a modernější podobě, která vedle jejich new wave thrashe absorbovala i melo-deathové a především metalcore prvky, jež jejich zvuk přibližuje ke kapelám typu Bleed from Within. Na úspěch alba a dvou singlů z roků 2021 a 2022 teď v březnu navazují novým zničujícím singlem "Deadwood", který předznamenává, co fans v roku 2023 čeká. Je to návrat k divokosti a připomínka, kdo tu v budoucnu bude usilovat o to se dostat na heavy trůn. V sestavě turné jsou ještě dvě kapely, pro něž je charakteristický crossover hardcore a metalu. GUILT TRIP z Manchesteru se dost opírají o breakdowny a hudební spřízněnost s Malevolence, kdežto u australských JUSTICE FOR THE DAMNED lze zaznamenat jak beatdown, tak deathcore prvky.

Pořadatel

Obscure Promotion s.r.o. Na Harfě 916/9a, 190 00, Praha 9, Česká republika


Další festivaly v Praze
ULOŽIT SI TUTO AKCI

MALEVOLENCE, SYLOSIS, GUILT TRIP, JUSTICE FOR THE DAMNED- Praha -MeetFactory Praha 5 Ke Sklárně 15, Praha 5 15000
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum MALEVOLENCE, SYLOSIS, GUILT TRIP, JUSTICE FOR THE DAMNED- Praha

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)

Máte rádi videoklipy na youtube?Nové videoklipy Nové videoklipy převážně českých intepretů dáváme na stránku https://www.kultura365.cz/videoklipy.php. Pokud máte zájem, budeme, rádi, pokud nás začnete sledovat na facebooku - https://www.facebook.com/kultura365/, nebo instagramu- https://www.instagram.com/kultura365cz/. DěkujemePředmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)