Úvod  -> Festivaly v Ústeckém kraji  ->  Festivaly v Děčíně

KAMENICE 2024- festival Česká Kamenice

čtvrtek

06.06.2024-08.06.2024

Česká Kamenice, náměstí Míru + Dům kultury, Česká Kamenice

Cena:400 Kč

PRODEJ VSTUPENEK KAMENICE 2024- festival Česká Kamenice -Česká Kamenice, náměstí Míru + Dům kultury, Česká Kamenice

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce KAMENICE 2024- festival Česká Kamenice

festival Česká Kamenice 2024Další ročník hudebního festivalu KAMEN!CE je tady!

V rámci letošního programu se můžete opět těšit na spoustu hudebních vystoupení a bohatý doprovodný program, to vše v centru krásného historického města Česká Kamenice.

 

Co znamená doporučené vstupné?

Náklady související s přípravou festivalu jsou každoročně financovány především z příspěvku Města Česká Kamenice, podpory komerčních partnerů, provozu barů a darů nadací a jednotlivců.

Pro vás, návštěvníky, bylo vstupné na minulé ročníky pouze dobrovolné. Příprava třídenního festivalu je však finančně stále náročnější a my bychom přesto neradi slevovali z našich nároků na kvalitní dramaturgii a z rozšiřování doprovodného programu. Proto jsme se rozhodli nastavit model doporučeného vstupného. 

Pokud vám festival KAMEN!CE, stejně jako nám, připadá jako skvělý projekt a chcete nás podpořit, budeme vděční za vaši finanční podporu v podobě nákupu doporučeného vstupného. Bez vás si totiž tak kvalitní dramaturgii dovolit zkrátka nemůžeme. Na oplátku slibujeme, že uděláme vše proto, aby akce opět splnila vaše očekávání!

 

Chápu to správně, že se na akci platí vstupné?

Ano, nikdo ho však v otevřených prostorech města kontrolovat nebude. Věříme, že vstupné ve výši 400 Kč budete vnímat pouze jako symbolické v porovnání s tím, že pro vás připravujeme skutečně nabitý program na celý víkend. 

Na program konající se v uzavřených prostorech, tzn. v Domě kultury, v kostele, kapli apod. budeme vstupné kontrolovat a vpouštět tam tedy budeme pouze návštěvníky s návštěvnickým náramkem.

Návštěvnický náramek dostanete ve festivalovém stánku výměnou za zakoupenou vstupenku!

 

Varianta LIMITED EDITION

Pokud byste nás rádi podpořili více, je pro vás připravena varianta vstupného LIMITED EDITION ve výši 1000 Kč. K této vstupence na místě obdržíte ještě speciální festivalové tričko, které nebude k prodeji mezi běžným festivalovým merchem.

K vyzvednutí bude ve festivalovém stánku, kde dostanete také speciální návštěvnický náramek.

 

A pokud byste nás rádi podpořili ještě více...

...a stali se tak naším partnerem, ozvěte se nám!

Kontakt: a.volfova@ceska-kamenice.cz.

 

Za celý tým Vám moc děkujeme!


Festival Česká Kamenice v červnu 2024


Další festivaly v Děčíně
ULOŽIT SI TUTO AKCI

KAMENICE 2024- festival Česká Kamenice -Česká Kamenice, náměstí Míru + Dům kultury, Česká Kamenice
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Máte rádi videoklipy na youtube?Nové videoklipy Nové videoklipy převážně českých intepretů dáváme na stránku https://www.kultura365.cz/videoklipy.php. Pokud máte zájem, budeme, rádi, pokud nás začnete sledovat na facebooku - https://www.facebook.com/kultura365/, nebo instagramu- https://www.instagram.com/kultura365cz/. DěkujemePředmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)