Úvod  -> Koncerty v Ústeckém kraji  ->  Koncerty v Ústí nad Labem

KABÁT TOUR 2022- koncert skupiny Kabát v Ústí nad Labem

Akce již proběhla!

čtvrtek

10.11.2022

Akce již proběhla!

Zimní stadion Ústí nad Labem Ústí nad Labem Ulice Masarykova 232, Ústí nad Labem 40001

Cena:590 Kč

PRODEJ VSTUPENEK KABÁT TOUR 2022- koncert skupiny Kabát v Ústí nad Labem -Zimní stadion Ústí nad Labem Ústí nad Labem Ulice Masarykova 232, Ústí nad Labem 40001  koupit vstupenku na KABÁT TOUR 2022- koncert skupiny Kabát v Ústí nad Labem -Zimní stadion Ústí nad Labem Ústí nad Labem Ulice Masarykova 232, Ústí nad Labem 40001 Ticketmaster

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce KABÁT TOUR 2022- koncert skupiny Kabát v Ústí nad Labem

Kabát připravil Turné 2022. Je koncipované doprostřed stadionů, jak se ve světě říká „center stage“. V případě Kabátu to není poprvé, a rozhodně ani naposled. Kapelu tato varianta baví, i když např., jak sami říkají: Mizí možnost se „zašít“ o pauzu u aparátu, a vydechnout. Všichni návštěvníci koncertu mají blíže k jevišti. Je to dlouhodobě asi nejatraktivnější varianta z pohledu diváka.
 
Turné by se mělo repertoárem zásadně lišit v tom, že se budou hrát nové věci z chystaného CD. To kapela doufá, že do Turné 2022 celé dodělá a pokud možno i vydá! A co k chystanému turné říkají: Vypadá to jako alibismus, ale po těch letech už je to vlastně klišé, ale i jasný postoj! Dokud s tím nebudeme spokojeni na 100%, tak to prostě nevyjde. Intenzivně se na tom dělá již od ledna 2019, a práce pokračují. Chceme vždy ještě lepší CD, než bylo to poslední! Chceme vydat prostě nejlepší CD!

Pořadatel

Pink Panther Agency Za Fořtem 879/45, 154 00, Praha 5, Česká republika


Koncert KABÁT v listopadu 2022 v Ústí nad Labem


Další koncerty v Ústí nad Labem

Další koncerty Kabát
Oficiální web Kabát: https://kabat.cz/

ULOŽIT SI TUTO AKCI

KABÁT TOUR 2022- koncert skupiny Kabát v Ústí nad Labem -Zimní stadion Ústí nad Labem Ústí nad Labem Ulice Masarykova 232, Ústí nad Labem 40001

Kabát

Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum KABÁT TOUR 2022- koncert skupiny Kabát v Ústí nad Labem

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)

Máte rádi videoklipy na youtube?Nové videoklipy Nové videoklipy převážně českých intepretů dáváme na stránku https://www.kultura365.cz/videoklipy.php. Pokud máte zájem, budeme, rádi, pokud nás začnete sledovat na facebooku - https://www.facebook.com/kultura365/, nebo instagramu- https://www.instagram.com/kultura365cz/. DěkujemePředmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)