Úvod  -> Festivaly v Jihomoravském kraji  ->  Festivaly v Brně

HRADYCZ- festival Brno Veveří 2023- pátek

Akce již proběhla!

pátek

11.8.2023

Akce již proběhla!

Hrad Veveří Brno


PRODEJ VSTUPENEK HRADYCZ- festival Brno Veveří 2023- pátek -Hrad Veveří Brno koupit vstupenku na HRADYCZ- festival Brno Veveří 2023- pátek -Hrad Veveří Brno Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce HRADYCZ- festival Brno Veveří 2023- pátek

HRADY CZ 2023 Veveří
Pátek18. ročník festivalu HRADY CZ se uskuteční v areálu sousedícím s hradem Veveří.


Vstupenky pro děti, seniory 65+, majitele průkazu ZTP/P a doprovod lze koupit pouze na pokladnách festivalu v den konání akce.
Dítě do 1 m výšky má vstup zdarma.

Rodinná vstupenka pro dva dospělé a dvě děti do dvanácti let věku (včetně). Family Ticket nabídneme ve variantě permanentky nebo rodinné univerzální jednodenní vstupenky, kterou dle uvážení můžete využít buď jen v pátek nebo jen v sobotu. Při nákupu této vstupenky ušetříte a zároveň se vyhnete nutnosti dokupovat dětské vstupenky na místě. Nutný je však společný vstup na festival.

V místě konání festivalu je možné bezplatně stanovat. Místo pro stanování je v blízkosti areálu festivalu. V místě pro stanování budou k dispozici toalety a voda. Cesta k místu pro stanování bude dostatečně označena.


Festival HRADYCZ v srpnu 2023 v Brně Veveří


Další festivaly v Brně
ULOŽIT SI TUTO AKCI

HRADYCZ- festival Brno Veveří 2023- pátek -Hrad Veveří Brno
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Máte rádi videoklipy na youtube?Nové videoklipy Nové videoklipy převážně českých intepretů dáváme na stránku https://www.kultura365.cz/videoklipy.php. Pokud máte zájem, budeme, rádi, pokud nás začnete sledovat na facebooku - https://www.facebook.com/kultura365/, nebo instagramu- https://www.instagram.com/kultura365cz/. DěkujemePředmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)