Úvod  -> Festivaly v Praze  ->  Festivaly v Praze

Festival GOTHIC NIGHT- Praha

sobota

25.02.2023

Prostor Země, Nádražní 39, Praha

Cena:550 Kč

PRODEJ VSTUPENEK Festival GOTHIC NIGHT- Praha -Prostor Země, Nádražní 39, Praha

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Festival GOTHIC NIGHT- Praha

Vážené dámy, vážení pánové, Vítejte do světa, kde černá je ta nejšťastnější barva!

Kdy? 25.2.2023

Kde? Klub Prostor země Nádražní 39/76, Praha 5 Smíchov

Kdo? S láskou přivítáme nejen příslušníky rozličných subkultur, ale také milovníky temna, kteří si chtějí vychutnat nevšední noc, plnou zábavy.

Dresscode: Co si vybavíte, když se řekne Gothic? Můžete se rozhodnout pro extravagantní velkou večerní, či zvolit minimalistickou verzi. Pro zachování atmosféry prosíme, aby Váš kostým zapadal do konceptu akce. Doporučené odstíny barev jdou černá, rubínová, tmavě modrá či fialová, šedá a hnědá. Doporučujeme sáhnout po nejtemnějších kouscích ve vašem šatníku.

Zájemci se mohou přihlásit do SOUTĚŽE O NEJLEPŠÍ KOSTÝM. Na místě bude zřízen FOTOKOUTEK, a tak váš kostým bude ve vysoké kvalitě zvěčněn našim fotografem.

Můžete se těšit na celou škálu různých představení. Zpěvačky, tanečnice a burlesky. Postupně Vám některé z nich představíme, ať víte, koho můžete očekávat.

Je libo nějaký šperk, hračka, svíčka nebo jiný tematický doplněk? Nejen tímto si budete moci udělat radost v některém ze stánků umělců, kteří přijedou ze všech koutů republiky!

Kromě toho se můžete těšit na příjemné výhry v naší tombole. Ke každé zakoupené vstupence dostanete jeden lístek pro začátek zdarma. Šanci vyhrát set svíček, šampaňské, vína či tajemnou hlavní cenu můžete zvýšit zakoupením dalších tombolových lístků u organizátorů.

Co si domů odnesete vy? Vstupné: V předprodeji do konce ledna: Základní vstupné: 550Kč/ za osobu VIP vstupné*: 750 Kč/ osobu Od 1. Února: Základní vstupné: 700Kč/osobu VIP vstupné*: 900Kč/osobu * Tato vstupenka vás opravňuje na speciální cenu míchaného nápoje po celou dobu akce- Aperol i Cubalibre (80Kč/drink) a Skinny bitch (70Kč/drink).

V ceně vstupného je zahrnut welcome drink a bohatý bufet kde si vybere každý.

Velice se těšíme na viděnou! 


Festival GOTHIC NIGHT v únoru 2023 v Praze


Další festivaly v Praze
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Festival GOTHIC NIGHT- Praha -Prostor Země, Nádražní 39, Praha
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum Festival GOTHIC NIGHT- Praha

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)

Máte rádi videoklipy na youtube?Nové videoklipy Nové videoklipy převážně českých intepretů dáváme na stránku https://www.kultura365.cz/videoklipy.php. Pokud máte zájem, budeme, rádi, pokud nás začnete sledovat na facebooku - https://www.facebook.com/kultura365/, nebo instagramu- https://www.instagram.com/kultura365cz/. DěkujemePředmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)