Úvod  -> Festivaly v Moravskoslezském kraji  ->  Festivaly v Ostravě

Folk Metal Pilgrims Vol.8- Ostrava

Akce již proběhla!

sobota

21.10.2023

Akce již proběhla!

BARRÁK music club, Havlíčkovo Nábřeží 28, Ostrava

Cena:300 Kč

PRODEJ VSTUPENEK Folk Metal Pilgrims Vol.8- Ostrava -BARRÁK music club, Havlíčkovo Nábřeží 28, Ostrava

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Folk Metal Pilgrims Vol.8- Ostrava

Metal Pilgrims od roku 2015 pořádá s drobnou covidovou pauzou koncerty v srdci Ostravy, které se zaměřují především na folk metalové a death/black metalové žánry, čímž přinášejí do města unikátní mix tradičních a tvrdších metalových tónů, v pravidelných půlročních intervalech.

Postupně se tak stal známým jménem v ostravské metalové komunitě a během krátké doby si vybudoval silnou reputaci díky svým závazkům kvalitě, autenticitě a nezapomenutelným koncertním zážitkům. Pořádané koncerty nejsou totiž jen o hudbě, ale také o společenství, kultuře a sdílení vášně pro metal pro všechny, kteří chtějí prozkoumat na pomyslné pouti hloubky metalové hudby.

Folk metal pilgrims v novém prostoru klubu Barrák opět zprostředkuje nevšední zážitek, ať už díky ostříleným jménům, které na metalovém poli mají již své inventární číslo nebo novým, které si na toto pole teprve razí cestu.

V první vlně za zvýhodněnou cenu 300Kč bylo do prodeje vstupenek uvolněno pouze 30 lístků. Tato akce potrvá do konce září, takže pokud si chcete nějakou tu korunu ušetřit, doporučujeme si lístek opatřit co nejdříve.

Po skončení zvýhodněného vstupného budou lístky v předprodeji za cenu 350kč do 20.10. 23:00. Na místě se vstupenky prodávají za cenu 400Kč


Další festivaly v Ostravě
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Folk Metal Pilgrims Vol.8- Ostrava -BARRÁK music club, Havlíčkovo Nábřeží 28, Ostrava
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum Folk Metal Pilgrims Vol.8- Ostrava

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)

Máte rádi videoklipy na youtube?Nové videoklipy Nové videoklipy převážně českých intepretů dáváme na stránku https://www.kultura365.cz/videoklipy.php. Pokud máte zájem, budeme, rádi, pokud nás začnete sledovat na facebooku - https://www.facebook.com/kultura365/, nebo instagramu- https://www.instagram.com/kultura365cz/. DěkujemePředmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)