Úvod  -> Volný čas v Praze  ->  Volný čas v Praze

Festival zdraví, Praha hotel Olympik, 6.-7.4.2024

čtvrtek

6.4.2024-7.4.2024

9:00

Hotel Olympik Congres Tristar, U Sluncové 14A, Praha 8

Cena:150,-

Popis akce Festival zdraví, Praha hotel Olympik, 6.-7.4.2024

FESTIVAL ZDRAVÍ, PRAHA HOTEL OLYMPIK, 6.-7.4.2024

 

Na FESTIVALU ZDRAVÍ vám nabídnou vystavovatelé své zboží a služby, jen těžko dostupné v běžných prodejnách. Najdete zde masážní pomůcky, bylinné čaje, přírodní přípravky, léčivé obrazy a mandaly, knihy, kosmetiku a spoustu dalších produktů, které udělají radost Vám nebo formou dárku vašim blízkým.

Součástí jsou i oblíbené poradny alternativní a klasické medicíny, které Vám nabízí např. výklad karet, snů, frekvenční terapii, masáže, měření aury, feng shui, automatickou kresbu, čtení z ruky, astrologii.

Na jednom místě můžete načerpat informace o novinkách ve zdravém životním stylu, ochutnat speciality ve veganství, vegetariánství a raw stravě, načerpat informace, jak doplnit, případně změnit svůj jídelníček, životní styl, negativní myšlení v pozitivní…někdy stačí se jen rozhodnout a Váš život může být harmonický a vyvážený.

Během dvou dnů Vám nabídneme ZAJÍMAVÉ PŘEDNÁŠKY na témata, která Vás nejvíce zajímají jako např. sebepoznání a osobní rozvoj, detoxikace a ozdravné procesy organismu, zvládání různých fobií, chiromantie, horoskopy v našem životě, orgonity, homeopatie, přírodní léčení nemocí, šamanské léčivé rituály aj.

To vše nabídnou moderní haly kongresového centra hotelu Olympik Tristar. Bezbariérový vstup a snadná dostupnost metrem zajišťující pohodlný přístup pro všechny návštěvníky.

 

►Akce pro celou rodinu.

►Zdravé občerstvení zajištěno.

 

OTEVÍRACÍ DOBA :

sobota   6. 4. 2024       9.00 - 18.00

neděle   7. 4. 2024       9.00 - 17.00

 

VSTUPNÉ:

Dospělí - 150,- Kč

Děti do 150 cm, ZTP, ZTP/P + doprovod - ZDARMA

Přednášky - ZDARMA

 

Bližší info : www.hobbypraha, 604 670 861.


Další akce pro volný čas v Praze
ULOŽIT SI TUTO AKCI

dan.caganek@tiscali.cz
http://www.hobbypraha.cz

Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Máte rádi videoklipy na youtube?Nové videoklipy Nové videoklipy převážně českých intepretů dáváme na stránku https://www.kultura365.cz/videoklipy.php. Pokud máte zájem, budeme, rádi, pokud nás začnete sledovat na facebooku - https://www.facebook.com/kultura365/, nebo instagramu- https://www.instagram.com/kultura365cz/. DěkujemePředmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)