Úvod  -> Festivaly v Jihomoravském kraji  ->  Festivaly v Brně-venkov

Festival Radosti a Života pod Pálavou- Pasohlávky

Akce již proběhla!

čtvrtek

2.6.2023-4.6.2023

Akce již proběhla!

Merkur Pasohlávky Pasohlávky


PRODEJ VSTUPENEK Festival Radosti a Života pod Pálavou- Pasohlávky -Merkur Pasohlávky Pasohlávky koupit vstupenku na Festival Radosti a Života pod Pálavou- Pasohlávky -Merkur Pasohlávky Pasohlávky Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Festival Radosti a Života pod Pálavou- Pasohlávky

Festival Radosti a Života pod Pálavou2.–4. 6. 2023 se již po páté setkáme na Festivalu Radosti a Života pod Pálavou. Setkání příznivců, přátel osobního rozvoje, hudby, tance, přírody, spontánního tvoření, zdravého žití a radování, které se uskuteční pod pálavskými vrchy u krásné vodní laguny přímo v prostorách Kempu Merkur v Pasohlávkách, proběhne v duchu hudby, tance, divadelních představení, workshopů, řemesel, lidového tvoření, léčivých produktů, dílniček, chutných domácích výrobků a mnoha dalších lákadel života. Program bude zahájen v pátek odpoledne. Součástí celého festivalu bude trh řemesel, prodej výrobků a uměleckých děl domácích i zahraničních umělců. Během festivalu budou probíhat workshopy, přednášky, semináře, hudební produkce. Bude nám ctí, pokud i Vy se připojíte se svou přítomností a přidáte festivalu energii a něco ze svého nitra. 


děti do 15 let zdarma


Festival Radosti a Života pod Pálavou v červnu 2023 Pasohlávky


Další festivaly v Brně-venkov
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Festival Radosti a Života pod Pálavou- Pasohlávky -Merkur Pasohlávky Pasohlávky
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum Festival Radosti a Života pod Pálavou- Pasohlávky

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)

Máte rádi videoklipy na youtube?Nové videoklipy Nové videoklipy převážně českých intepretů dáváme na stránku https://www.kultura365.cz/videoklipy.php. Pokud máte zájem, budeme, rádi, pokud nás začnete sledovat na facebooku - https://www.facebook.com/kultura365/, nebo instagramu- https://www.instagram.com/kultura365cz/. DěkujemePředmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)