Úvod  -> Festivaly na Vysočině  ->  Festivaly ve Žďáru nad Sázavou

Festival Radoslav I.

čtvrtek

3.11.2023 - 5.11.2023

20:00

Kulturní dům Radostín nad Oslavou

Cena:250

PRODEJ VSTUPENEK Festival Radoslav I. -Kulturní dům Radostín nad Oslavou

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Festival Radoslav I.

Vážení a drazí!
Posbírejte doma celou rodinu a přijďte s námi oslavit radost na první ročník divadelního festivalu komedie v Radostíně nad Oslavou!
Od pátku do neděle budete mít možnost zhlédnout rovnou čtyři autorské komedie a následně si u skleničky poklábosit s jejich tvůrci.
Odpojte na chvíli mladistvým wifinu, babičkám zazimujte motyčku a přijďte si všichni odpočinout od pracovního koloběhu!
Program:
---
Pátek 3. 11. 2023
Ve 20:00 - DADA Revue
Délka: 90 minut (bez přestávky)
(Hra byla v širších nominacích na Thálii 2023!)
DADA Revue je hravou komediální koláží autora a performera Pala Seriše. Dynamický a bezprostřední one-man show specialista kombinuje divadlo, stand-up, pantomimu a tanec. Nejčastěji se inspiruje v situacích každodenního života, které servíruje s lehkostí a ve zběsilém tempu. Vše dokáže až s dadaistickou hravostí přetvořit v kreativní koktejl skečů a improvizace, který zpravidla končí očistným smíchem. DADA Revue je oslavou radosti ze života, ze hry a ze setkání performera s divákem.
Režijní spolupráce: Dalibor Buš
---
Sobota 4. 11. 2023
V 15:00 - Nejvíc detektivní pohádka o inspektorovi Kluzó
Délka: 60 minut
V bohaté rodině madam Carmen dojde ke krádeži vzácného rodinného jmění. Naštěstí si zavolala nejschopnějšího ze schopných. Detektivka pro malé i velké. Pachatel neznámý.
Manželská dvojice Jarka a Mirek Sýkorovi jsou v žánru rodinných komedií sázkou na jistotu. Jejich svérázný osobitý humor se v naší československé kotlině pomalu stává kultovním!
 
Ve 20:00 - Čecháčci a Čoboláci
Délka: 80 minut (bez přestávky)
Kreácia “Čecháčci a Čoboláci” je spoločným dielom P.Seriša a F.Tellera, ktorí spolu absolvovali Ateliér Fyzického divadla na JAMU. Inscenácia je na pomedzí stand-up comedy a divadla a využíva charakteristické prvky oboch protagonistov: slovnú i pohybovú komiku, tanec, spev či improvizáciu. Autobiografické výpovede sa tu stretávajú s etudami, ktoré rozoberajú vzťahy Čechov a Slovákov.
“Brno mám rád a cítim sa tu doma.” – “Jsi obyčejný imigrant!”
---
Neděle 5. 11. 2023
V 15:00 - Takt
Délka: 90 minut (bez přestávky)
Zamilovaný buran ztracený ve světě pravidel a konvencí. Může vůbec získat ženu svých snů? Dokáží vyhlášený expert na etiketu a jeho asistentka svou svéráznou metodou vytesat z neotesance slušného člověka? A kdo je to vlastně ten... slušný člověk? Proměna společenského analfabeta v mistra taktu a sociálního básníka. Klauniáda o etiketě i o tom, zda je vůbec ještě aktuální.
Unikátní autorské spojení naprosto rozdílných tvůrčích osobností: Tereza Maxmilián Marečková, Pavol Seriš a Dalibor Buš, všichni samozřejmě různými cenami a nominacemi ověnčení ?
---
Jednotné vstupné na každé představení:
Děti do 12 let - 200 Kč
Dospělí - 250 Kč

Další festivaly ve Žďáru nad Sázavou
ULOŽIT SI TUTO AKCI

bus.dalibor@gmail.com
http://

Festival Radoslav I. -Kulturní dům Radostín nad Oslavou
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum Festival Radoslav I.

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)

Máte rádi videoklipy na youtube?Nové videoklipy Nové videoklipy převážně českých intepretů dáváme na stránku https://www.kultura365.cz/videoklipy.php. Pokud máte zájem, budeme, rádi, pokud nás začnete sledovat na facebooku - https://www.facebook.com/kultura365/, nebo instagramu- https://www.instagram.com/kultura365cz/. DěkujemePředmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)