Úvod  -> Festivaly v Královehradeckém kraji  ->  Festivaly v Jičíně

Divine Festival- Hořice

Akce již proběhla!

čtvrtek

19.08.2022-21.08.2022

Akce již proběhla!

Areál Zahrada, 3267, Hořice

Cena:222 Kč

PRODEJ VSTUPENEK Divine Festival- Hořice -Areál Zahrada, 3267, Hořice

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Divine Festival- Hořice

Minulý a první ročník festivalu se náramně vydařil. Zaměřili jsme pozornost na nastavení své mysli, otevřeli brány svého potenciálu a na energetické úrovni jsme uzdravili a doléčili vše, co bylo třeba.

Letos přecházíme do hmoty. Vnímáme, že je tu i tělo, které si zasluhuje naší péči. A tak je letošní festival převážně zaměřený na pohyb a práci s naší fyzickou schránkou. Naučíme se vnímat svou esenci skrze naše tělo.

Budeme cvičit jógu, aktivně pracovat s dechem a přiblížíme si Wim Hofovu metodu. Vyzkoušíte si čchi-kung, pilates, slackline i tanec a žonglovací dovednosti.

Vedle mnoha pohybových workshopů, kterých se můžete zúčastnit, Vás čekají přednášky o zdravém životním stylu, pěstování vlastních potravin nebo jak využívat přírodu a rostliny k léčení.

Část výtěžku z festivalu, stejně jako minuly rok, poputuje na pralesní školu v Ekvádorské jungli. 

Můžete očekávat oblíbenou Kakaovou ceremonii ve spojení s ecstatic dance. Bude přiležitost absolvovat rituál v potní chýši, Temazcal.

A pokud s láskou tvoříte a máte co nabídnout, budeme rádi, když se i Vy s “Vašimi produkty” stanete součástí našeho setkání 

Záměrem a posláním Divine festivalu je otevřít a naladit se na témata udržitelnosti, přírody, čistoty, vitality, života, obnovy, podpory, soužití a sdílení.

Chcete-li se zapojit s workshopem, vystoupením nebo jinou aktivitou, pište na FB Karolína Caroline nebo na e-mailovou adresu divinefestival.cz@gmail.com

Také hlásíme otevřená místa pro dobrovolníky, kterých bude letos potřeba určitě více 

Další informace najdete na fb: Divine Festival

Těšíme se na vás


Další festivaly v Jičíně
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Divine Festival- Hořice -Areál Zahrada, 3267, Hořice
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum Divine Festival- Hořice

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)

Máte rádi videoklipy na youtube?Nové videoklipy Nové videoklipy převážně českých intepretů dáváme na stránku https://www.kultura365.cz/videoklipy.php. Pokud máte zájem, budeme, rádi, pokud nás začnete sledovat na facebooku - https://www.facebook.com/kultura365/, nebo instagramu- https://www.instagram.com/kultura365cz/. DěkujemePředmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)