Úvod  -> Festivaly v Moravskoslezském kraji  ->  Festivaly v Ostravě

COAL HALL 2024- festival Ostrava- Gregor Tresher, Chris Liebing, Sam Paganini a další

pátek

19.04.2024

Trojhalí Karolína, K Trojhalí, Ostrava

Cena:899 Kč

PRODEJ VSTUPENEK COAL HALL 2024- festival Ostrava- Gregor Tresher, Chris Liebing, Sam Paganini a další -Trojhalí Karolína, K Trojhalí, Ostrava

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce COAL HALL 2024- festival Ostrava- Gregor Tresher, Chris Liebing, Sam Paganini a další

Festival COAL HALL 2024COAL Festivals přichází s největší halovou techno akcí v Ostravě !!! V prostorech Trojhalí Karolina započne 19.04.2024 nová éra našeho uskupení. 

Návštěvníci se mohou těšit na temný halový event nejen s ikonami světové techno scény!

COAL Festivals si za svou desetiletou historii již vydobyl známku kvality a každoroční ohlasy jen potvrzují, že se pořadatelé snaží netradičně a kreativně obohacovat kulturní scénu v uhelném regionu se zaměřením na spokojenost návštěvníka.

------------------------------------------

Headliner´s

Gregor Tresher (GER, Break New Soil) 

- německý DJ a producent, je významnou postavou v elektronické hudbě. Svoji kariéru zahájil v roce 2000 a od té doby se stal respektovaným jménem ve světě techno žánru. Jeho hudba, charakterizovaná inovacemi a precizním zvukem, jej přivedla na prestižní pódia a festivaly po celém světě. Tresher je také zakladatelem vlastního labelu Break New Soil, kde podporuje nové talenty a nadále obohacuje svět elektronické hudby.

Chris Liebing (Germany, CLR) 

- německý ambasador techna, legenda která neustále inovuje tento žánr od tvrdých 90. let po současnost. 

Jeho vášeň a kreativita ožívají v novém politicky motivovaném EP  "Love Those Who Fight With Passion And Faith,". 

Připojte se k němu na úžasném setu, kde představí nový techno sound, ztělesňující jeho ikonický label CLR. 

Již dlouho před tím, než se to stalo běžným, vedl svůj vlastní podcast CLR, který byl považován za nejvlivnější pořad na techno scéně, s účastí nejvýznamnějších průkopníků. Následoval stejně důležitý rozhlasový pořad AM/FM. Po krátké odmlce je nyní zpět s podcastem CLR, přinášejícím čerstvý techno program, a dále působí s ikonickým labelem stejného jména. 

Sam Paganini (Italy, JAM)

- italský DJ a producent, mistr temných tónů a atmosférických beatů, který ovládne Vaše hudební smysly. 

Vytvořil nezapomenutelnou stopu na hudební scéně svým trackem "Rave," který odolává zařazení do žánru a oslovuje posluchače po celém světě, získávají více než 100 milionů poslechů a stávají se nejvíce stisknutým techno trackem vůbec.

Od roku 1996 experimentuje se styly a spolupracuje s prestižními vydavateli jako Plus8, Cocoon Recordings a Drumcode, opakovaně dosahující nejvyšších příček na Beatport Techno Chart. Sam založil vlastní label JAM v roce 2016 jako platformu pro svou vizi techno hudby. 

Vedle své práce ve studiu a produkce patří Samovi DJ sety mezi nejžádanější po celém světě, charakterizované silnými groove a popisované jako "Sexy Groovy Dark Techno," což napovídá, co lze očekávat od jeho vystoupení. 

Perc Live (ENG, Perc Trax) 

- Perc je jedním z klíčových bodů moderní elektronické hudby: mezinárodně koncertující DJ a live performer, zakladatel předního hudebního vydavatelství Perc Trax a jedním z nejrespektovanějších producentů v dnešním novodobém technu. 

Jeho hudební cesta zahrnuje vystoupení na ikonických místech, jako jsou Berghain, Fabric, nebo Awakenings Festival, a vydání úspěšných alb, včetně nedávného "Wave Hammer" z roku 2023. 

V roce 2024 nás čeká klíčový rok v jeho kariéře s vydáním nového alba "The Cut Off" a oslavou dvacátého výročí a stého vydání na jeho labelu Perc Trax.


Festival COAL HALL 2024 v dubnu 2024 v Ostravě


Další festivaly v Ostravě
ULOŽIT SI TUTO AKCI

COAL HALL 2024- festival Ostrava- Gregor Tresher, Chris Liebing, Sam Paganini a další -Trojhalí Karolína, K Trojhalí, Ostrava
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Máte rádi videoklipy na youtube?Nové videoklipy Nové videoklipy převážně českých intepretů dáváme na stránku https://www.kultura365.cz/videoklipy.php. Pokud máte zájem, budeme, rádi, pokud nás začnete sledovat na facebooku - https://www.facebook.com/kultura365/, nebo instagramu- https://www.instagram.com/kultura365cz/. DěkujemePředmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)