Úvod  -> Festivaly v Praze  ->  Festivaly v Praze

Cestování s dětmi FEST, Praha

sobota

25.11.2023

9:00

18:00

Cena:350 Kč

PRODEJ VSTUPENEK Cestování s dětmi FEST, Praha -18:00

Popis kulturní akce Cestování s dětmi FEST, Praha

Festival pro ty, které láká cestování s dětmi, ale potřebují dodat kuráž od zkušených cestovatelských rodin známých ze sítí. 8 přednášek, panelová diskuze a den plný nápadů, plánování a inspirace. Děti se zabaví v dětském koutku a v připravených dílničkách.

Na podzimním pokračování vyprodané premiéry jednodenního festivalu o cestování s dětmi vystoupí opět 8 přednášejících. 3 z nich se setkají v panelové diskuzi a budou odpovídat na dotazy z publika. Návštěvníci potkají známá jména jako například Matouš Vinš (Travel bible), Sylva Vojtíšková (Rodina cestuje), Zuzana Rambousková (Active moms) a další rodiče, kteří o cestování s dětmi mají rozhodně co říct.

Účastníci si mimo jiné poslechnou, jaké to je navštívit s dětmi v patách Macchu Picchu, jak chránit svoji rodinu proti cestovním nemocem, či jak se zapojit do skupinového cestování rodičů s dětmi. Prostor pro dotazy bude při všech přednáškách, v panelové diskuzi nebo u kafe s ostatními nadšenci rodinného cestování.


Další festivaly v Praze
ULOŽIT SI TUTO AKCI

info@cestovanisdetmifest.cz
http://www.cestovanisdetmifest.cz

Cestování s dětmi FEST, Praha -18:00
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum Cestování s dětmi FEST, Praha

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)

Máte rádi videoklipy na youtube?Nové videoklipy Nové videoklipy převážně českých intepretů dáváme na stránku https://www.kultura365.cz/videoklipy.php. Pokud máte zájem, budeme, rádi, pokud nás začnete sledovat na facebooku - https://www.facebook.com/kultura365/, nebo instagramu- https://www.instagram.com/kultura365cz/. DěkujemePředmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)