Úvod  -> Festivaly v Moravskoslezském kraji  ->  Festivaly v Ostravě

BEATS FOR LOVE/V.I.P. PARKING 1 AUTO/- Ostrava

čtvrtek

03.07.2024-06.07.2024

00:40

Dolní oblast Vítkovice Ostrava

Cena:1590,-

PRODEJ VSTUPENEK BEATS FOR LOVE/V.I.P. PARKING 1 AUTO/- Ostrava -Dolní oblast Vítkovice Ostrava koupit vstupenku na BEATS FOR LOVE/V.I.P. PARKING 1 AUTO/- Ostrava -Dolní oblast Vítkovice Ostrava Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce BEATS FOR LOVE/V.I.P. PARKING 1 AUTO/- Ostrava

Beats For Love
V.I.P. parkováníFestivalové V.I.P. parkoviště v těsné blízkosti V.I.P. vstupu. Toto parkoviště má velmi omezenou kapacitu a není hlídané. Parkování je organizováno pořadateli.


Platí omezení k 1 objednávce pouze 1 parking.

Parking mohou uplatnit pouze návštěvníci s platnou V.I.P. vstupenkou na festival. Parkovací karta, kterou zákazník obdrží oproti této vstupence, bude nepřenosná se zapsanou SPZ.

Při vjezdu na festivalové parkoviště je návštěvník povinen zaplatit vratnou zálohu ve výši 100 Kč (pouze hotovost) za parkovací kartu (parkovací karta je nepřenostná). Během festivalu lze z parkoviště libovolně odjíždět a přijíždět. Parkovací kartu vraťte, když už víte, že se na festivalové parkoviště nevrátíte. Při vrácení parkovací karty vám bude vrácena záloha ve výši 100 Kč.

VIP vstupenky na festival Beats For Love 2024 můžete zakoupit na Beats For Love, V.I.P. (4 dny), Dolní oblast Vítkovice, Ostrava - Vstupenky | Ticketstream


VIP parking BEATS FOR LOVE v červenci 2024 v Ostravě


Další festivaly v Ostravě
ULOŽIT SI TUTO AKCI

BEATS FOR LOVE/V.I.P. PARKING 1 AUTO/- Ostrava -Dolní oblast Vítkovice Ostrava
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum BEATS FOR LOVE/V.I.P. PARKING 1 AUTO/- Ostrava

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)

Máte rádi videoklipy na youtube?Nové videoklipy Nové videoklipy převážně českých intepretů dáváme na stránku https://www.kultura365.cz/videoklipy.php. Pokud máte zájem, budeme, rádi, pokud nás začnete sledovat na facebooku - https://www.facebook.com/kultura365/, nebo instagramu- https://www.instagram.com/kultura365cz/. DěkujemePředmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)